درباره ما

about-us

درباره ما

ایده فروشگاه آبرنگ بیوتی

با توجه به احساس نیاز به وجود یک مرجع و فروشگاه تخصصی در عرصه محصولات آرایشی و بهداشتی، مجموعه آبرنگ بیوتی اقدام به ساخت فروشگاه آنلاین خود با هدف ارائه بهترین قیمت و کیفیت به مردم عزیز کشورمان نموده است.هدف و تلاش این مجموعه رضایت کامل مشتریان عزیز است، به همین منظور مشاورین ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

سال تأسیس

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و محصولات خود را به صورت حضوری به فروش می رساند. علاوه بر این، مجموعه آبرنگ بیوتی ، در طی این سالها فعالیت اینستاگرامی خوب و قوی انجام داده است.

فعالیت فروشگاه آنلاین این مجموعه از خردادماه سال 1400 آغاز شده است و با تیمی با انگیزه و بسیار پر تلاش در حال روز به روز بهتر شدن می باشد.

اهداف فروشگاه

هدف اول این فروشگاه، رضایت مشتریان عزیز می باشد، به همین منظورسعی این مجموعه بر این است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و کم ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد، همچنین تیم پشتیبانی بسیار قوی را برای رسیدگی به مشکلات و سوالات شما عزیزان در نظر گرفته است.

هدف دیگر این مجموعه گسترش روز افزون فعالیت های فروشگاه می باشد، به طوریکه در یک چشم انداز 2 ساله به یکی از مراجع محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران تبدیل شود.